بهاره رهنما : زود ازدواج كردم

بهاره رهنما را به‌عنوان بازیگر، نویسنده و روزنامه نگارمی‌شناسیم. او در سال 1371 با بازی در فیلم افعی به كارگردانی محمدرضا اعلامی وارد سینمای ایران شد و3سال بعد از افعی با بازی در فیلم‌های عاشقانه و غزال، شروعی تازه را تجربه كرد.

رهنما تا امروز در فیلم ‏ها و سریال‌های زیادی حضور داشته كه بادام‌های تلخ، گاو خونی، نان و عشق و موتور 1000، كتاب فروشی هدهد، شبانه، دایره زنگی، مرد هزار چهره و... نمونه‌هایی از آنهاست. او همسر پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینماست و حاصل زندگی آنها دختری است با نام پریا. رهنما علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون به داستان‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی نیز مشغول است كه سریال‌های بازگشت به خانه، داستان یك شهر و قسمت‌هایی از سریال شب‌های برره، باغ مظفر و شمس‌العماره از آن گروهند.

به ادامه مطلب بروید

بهاره رهنما : زود ازدواج كردم

بهاره رهنما را به‌عنوان بازیگر، نویسنده و روزنامه نگارمی‌شناسیم. او در سال 1371 با بازی در فیلم افعی به كارگردانی محمدرضا اعلامی وارد سینمای ایران شد و3سال بعد از افعی با بازی در فیلم‌های عاشقانه و غزال، شروعی تازه را تجربه كرد.

رهنما تا امروز در فیلم ‏ها و سریال‌های زیادی حضور داشته كه بادام‌های تلخ، گاو خونی، نان و عشق و موتور 1000، كتاب فروشی هدهد، شبانه، دایره زنگی، مرد هزار چهره و... نمونه‌هایی از آنهاست. او همسر پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینماست و حاصل زندگی آنها دختری است با نام پریا. رهنما علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون به داستان‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی نیز مشغول است كه سریال‌های بازگشت به خانه، داستان یك شهر و قسمت‌هایی از سریال شب‌های برره، باغ مظفر و شمس‌العماره از آن گروهند. این روزها2 فیلم از او با نام‌های سن پطرزبورگ به كارگردانی بهروز افخمی و نویسندگی پیمان و محراب قاسم‌خانی و بعدازظهر سگی‌سگی به كارگردانی مصطفی كیایی در حال اكران است.او با بیان این‌كه آشنایی من با پیمان از تاثیرگزارترین و مهم‌ترین اتفاقات زندگی من است، می‌گوید: بدون شك بزرگ‌ترین اتفاق زندگی من به آشنایی من و پیمان قاسم‌خانی برمی‌گردد. پیمان قاسم‌خانی را به عنوان مرد سرنوشتم سال‌هاست كه می‌شناسم. آشنایی ما به سال 70 برمی‌گردد، دوستی ای كه مثل خیلی از ازدواج‌ها در ایران بالاخره به دلایل احساسی، اجتماعی و بعد از 2 سال به ازدواج منجر شد. مردی كه از 17 سالگی‌ام می‌شناسم و از 19 سالگی‌ام به طور رسمی در كنارش بوده‌ام.روزی كه پیمان را برای اولین بار دیدم كاملا به یاد می‌آورم، 17 ساله بودم و دانشجوی سال اول دانشگاه، به خاطر سال‌هایی كه در دبیرستان جهشی خوانده بودم زودتر وارد دانشگاه شدم. یك روز وقتی از دانشگاه برمی‌گشتم در خیابان ولیعصر بطور اتفاقی با هم آشنا شدیم و این آشنایی در سال‌های بعد یعنی سال 1373 شكل جدی‌تری به خود گرفت و ما با هم ازدواج كردیم. پیمان مردی است كه در عین هوشمندی غریبش به طرز باور نكردنی ساده و بی‌پیرایه است. با همه اینها زندگی ما هم مثل همه زندگی‌های مشترك بالا و پایین‌هایی داشته، دوره‌های دوری و نزدیكی، روشن و تاریك!

اما حالا كه بعد از گذشت نزدیك به 20 سال به راهی كه طی كردیم نگا ه می‌كنم می‌بینم این بی‌حاشیه بودن پیمان نه فقط در كارش كه حتی در زندگی شخصی و خصوصیش هم رعایت شده و او هرگز پس از دوره‌های بد و سخت، حمایتش را از من به عنوان یك دوست بیشتر از یك همسر دریغ نكرده است. رهنما با اشاره به اكران فیلم سن پطرزبورگ در سینماها و حضور پیمان قاسم‌خانی در این فیلم می‌گوید: این روزها با گذشت یك دهه بعد از فیلم عاشقانه، باز با هم با فیلم پر مخاطب و كمدی متفاوتی به نام سن‌پطرزبورگ روی اكران سینماها هستیم و او از این كه چنین بازی بی‌نظیری را با توجه به شخصیت واقعی خودش كه درست نقطه عكس شخصیت مردفیلم است را ارائه داده، هیچ به خودش مغرور نیست و براستی بازیگری بر قامت او جامه‌ای كوچك است.و در یك كلام به شما بگویم كه پیمان مرد خیلی بزرگی است و من او را اتفاق بزرگ زندگی ام می‌دانم.